Surviliškio kabantis tiltas, esantis Surviliškio kaime Kėdainių rajone, yra viena iš įdomiausių ir vaizdingiausių vietų šiame regione. Tiltas, kabantis virš Nevėžio upės, yra svarbus tiek praktiniu, tiek turistiniu požiūriu, jungiantis Surviliškio ir kitų kaimų gyventojus su pagrindiniais keliais bei pritraukiantis lankytojus savo unikalumu ir grožiu.

Kabantis tiltas yra konstrukcija, kurią sudaro plieniniai lynai ir medinės lentos, kurios sudaro vaikščiojimo taką. Tiltas yra siauras ir ilgis siekia apie 90 metrų, todėl vaikščiojimas juo gali būti įdomus ir šiek tiek adrenalino kupinas potyris, ypač kai tiltas siūbuoja po kojomis. Nepaisant to, jis yra saugus ir gerai prižiūrimas, todėl lankytojai gali jaustis užtikrintai.

Nuo tilto atsiveria nuostabūs vaizdai į Nevėžio upę ir aplinkinius kraštovaizdžius. Tai puiki vieta fotografijoms, gamtos stebėjimui ir tiesiog ramiam pasivaikščiojimui. Upės krantai čia yra ypač gražūs, su vešlia augmenija ir vaizdingomis vietomis, kur galima atsipalaiduoti ir mėgautis gamtos ramybe.

Surviliškio kabantis tiltas taip pat yra patogus kelias vietos gyventojams, kurie juo naudojasi norėdami greičiau pasiekti kitą Nevėžio pusę. Tai suteikia praktinės naudos ir padeda palaikyti vietos bendruomenės susisiekimą.

Tiltas yra lengvai pasiekiamas automobiliu. Netoliese yra automobilių stovėjimo aikštelės, kuriose lankytojai gali palikti savo transporto priemones ir eiti pėsčiomis prie tilto. Taip pat galima pasiekti tiltą dviračiu, todėl jis yra populiarus tarp dviratininkų, norinčių praleisti laiką gamtoje ir tyrinėti apylinkes.

Apsilankymas Surviliškio kabančiame tilte suteiks daug malonių įspūdžių, leis pasimėgauti nuostabiais gamtos vaizdais ir patirti unikalų vaikščiojimo kabančiu tiltu pojūtį. Tai vieta, kurioje kiekvienas gali atrasti kažką įdomaus ir mėgautis laiku praleistu gamtoje.

  • Pušyno g., Surviliškis, Kėdainių r.

Kaip atvykti

  • Keliausdami keliu Kėdainai – Krekenava – Panevėžys, dešiniuoju Nevėžio krantu, Surviliškyje iš pagrindinės Kėdainių gatvės pasukite Pušyno gatve. Jos gale – ”beždžionių tiltas”.
  • Koordinates: 55.444143, 24.038254

Nuotraukų šaltinis: © pamatykLietuvoje.lt

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!