Šiais laikais, kuomet apstu įvairiausių restoranų, siūlančių įdomias ar išskirtines paslaugas, yra vienas dalykas, ko žmonės nori labiausiai. Tai gražaus vaizdo. Gyvendami įtemptu laikotarpiu, žmonės siekia pabėgti nuo kasdienybės, atsipalaiduoti ir tiesiog gerai praleisti laiką brangių žmonių apsuptyje. Tad, restoranas Vilniuje su gražiu vaizdu, yra sostinės tempą bandančių pasivyti žmonių prieglobstis laisvu laiku.

Ieškant restorano su gražiu vaizdu Vilniuje, pasirinkimai susiaurėja, tačiau tai nereiškia, kad nėra iš ko rinktis. Vilniuje yra nemažai vietų, save reklamuojančių kaip gražų vaizdą turinčius restoranus, kur vakarienės tampa dar įsimintinesnės. Vienos vietos pavergia svečius panoraminiais vaizdais, kitos – unikaliomis patirtimis, trečios – gilia pastato istorija ir autentišku interjeru. Tokios vietos kviečia žmones užsukti ne tik dėl išskirtinės maisto kokybės ar puikių gėrimų, bet ir dėl gražaus vaizdo. Kas tos vietos?

Restoranas Vilniuje su gražiu vaizdu – kas jis?

Čia pristatysime keletą Vilniuje pagarsėjusių restoranų, kurie išsiskiria savo gražiu vaizdu, nesvarbu, ar jis lauke, ar viduje. Tačiau, čia paminėti restoranai ne tik siūlo svečiams išskirtinius vaizdus, bet ir lepina kulinariniais šedevrais bei miksologiniais kūriniais. Tad pasižvalgykime kartu, gal tai bus nauja idėja jūsų savaitgaliui?

Trinity

Trinity yra įsikūręs Vilniaus širdyje – Vilniaus g. 30. Tačiau labiausiai žinomas jis yra dėl savo unikalios koncepcijos, kuri išties veikia. Po Trinity ženklu iš tikrųjų slypi trys skirtingos erdvės – tai Aperitivo kokteilių baras, senojo žemyno a la carte restoranas ir Digestivo naktinis kokteilių baras. Trinity yra pirmas Lietuvos restoranų ir barų istorijoje pasisekęs projektas, kuriam meistriškai pavyko apjungti tris skirtingas patirtis į vieną nuostabų nuotykį.

Trinity erdvė kviečia išbandyti jas visas, pradedant Aperitivo Italijos įkvėptu kokteilių baru, kuris tinkamai nuteikia laukiančiai prabangiai vakarienei antrame aukšte, o Digestivo – neprieškaištingai užbaigia vakarą neįpareigojančioje ir atpalaiduojančioje aplinkoje.

Trinity yra tobulai pastato autentiką išlaikęs verslas. Pastatas, kuriame įsikūrusios šios trys erdvės, mena dar XVIII a. laikus, ir per gyvavimą matė daug. Praeityje čia glaudėsi moterų vienuolynas, todėl minimalistinio bei konservatyvaus stiliaus sienos čia išlikusios iki šių dienų. Unikalų autentišką grožį suteikia gerai išsilaikę lubų skliautai, kurie palieka įspūdį visiems, pirmą kartą čia apsilankiusiems. Senoviniai prislopinti šviestuvai ir palubėse kabantys augalai suteikia aplinkai jaukumo. O lauko terasa šiltuoju metų laiku įsikuria šalia šv. Kotrynos bažnyčios, todėl tai ne mažiau gražus ir išskirtinis vaizdas.

Paukščių takas

Nebijantiems aukščio rekomenduojame apsilankyti Vilniaus televizijos bokšte įsikūrusiame restorane, kuris pribloškia atsiveriančiu vaizdu. Šis restoranas Vilniuje su gražiu vaizdu yra įsikūręs net 165 metrų aukštyje, tačiau tai ne vienintelis išskirtinumas, kuriuo gali didžiuotis šis restoranas. 

Įdomiau tai, kad restorano grindys sukasi lėtai ratu, ir per 55 minutes apsisuka 360 laipsnių kampu, tad visas miestas jums kaip ant delno.

Skybar

Šis įdomus restoranas Vilniuje su gražiu vaizdu taip pat gali pasigirti įspūdingu aukščiu, kuris atveria nepakartojamus vaizdus. Pro restorano langus galėsite stebėti pagrindinius Vilniaus objektus, tokius kaip Televizijos bokštas, Gedimino pilies bokštas, Katedra ir kt. Čia svečiai ateina dėl gardžių vėlyvųjų pusryčių bei vakarais bare grojančio DJ. Skybar tikrai galima vadinti dviprasmiška vieta, nes nuo romantiškos vakarienės iki gero vakarėlio skiria tik keletas valandų.

Grill Terrace

Šią vietą galima rasti ant populiaraus CUP prekybos centro stogo. Čia galėsite gėrėtis gražiu Neries vaizdu, ragauti skanius patiekalus bei stebėti modernių dangoraižių ir senovinių pastatų bokštų susiliejimą į vieną Vilniaus panoramą. Tiesa, šis restoranas Vilniuje su gražiu vaizdu dirba tik šiltuoju metų laiku, tad žiemą teks ieškoti gražios vietos romantiškam pasisėdėjimui kitur.

Horizontas

Šis restoranas Vilniuje su gražiu vaizdu yra įsikūręs 16-ame viešbučio Crowne Plaza aukšte, todėl galite numanyti, kad čia taip pat atsiveria patrauklus vaizdas į Vilniaus miestą. Skanus maistas, įdomūs gėrimai ir malonus aptarnaujantis personalas kviečia sugrįžti ištikimiausius restorano svečius. Tiesa, reikia pažymėti, kad ši vieta dirba tik vakarais, todėl dienos pietūs čia negalimi. Nepaisant to, vakarienės metu galite stebėti romantiškose žibintų šviesose skendintį Vilnių.

Dinner in the sky

Kaip sako vietos pavadinimas, tai taip pat aukštai įsikūręs restoranas, žavintis gražiais ir neįprastais vaizdais. Tačiau šią vietą iš visų kitų išskiria jos unikali idėja. Tai keliaujantis restoranas, suteikiantis visiems norintiems nepamirštamą vakarienės patirtį, tiesiogine to žodžio prasme – danguje. 

Čia nerasite nieko panašaus į tradicinį restoraną, nes viskas vyksta karuselės principu. Tai puikus ir unikalus restoranas Vilniuje su gražiu vaizdu. Visiems drąsuoliams – pirmyn, patirkite tai, ko dažnas neišdrįsta patirti!

Taip pat nepamirškite perskaityti mūsų sudaryto Geriausių Vilniaus Restoranų sąrašo!

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!