Lenkija yra garsi ne tik savo istoriniais miestais ir kultūra, bet ir nuostabia gamta, įskaitant šimtus ežerų, kurie yra tobulos atostogų vietos tiems, kurie mėgsta vandens pramogas ar tiesiog nori atsipalaiduoti gamtoje. Čia pateikiamos kelios geriausios vietos poilsiui prie ežero Lenkijoje, kurios žavi lankytojus savo grožiu ir siūlomomis pramogomis.

Mikołajki – Mazurijos ežerų regionas

Mikołajki, vadinamas Mazurijos sostine, yra vienas populiariausių turistų lankomų miestų Mazurijos ežerų regione. Čia esantys ežerai, tokių kaip Śniardwy ir Mikołajskie, siūlo puikias sąlygas buriavimui, kajakų ir valčių plaukiojimui. Mikołajki taip pat garsėja savo jaukiais viešbučiais, kempingais ir poilsio bazėmis, kurios siūlo apgyvendinimą tiesiog prie ežero kranto.

Giżycko – pramogos vandenyje ir istorija

Giżycko yra dar viena išskirtinė vieta Mazurijos ežerų regione. Esantis tarp Niegocino ir Kisajno ežerų, miestas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori derinti atostogas prie vandens su istoriniais nuotykiais. Čia galima aplankyti Boyen fortą, pasiplaukioti ežeruose ar mėgautis vandens sporto pramogomis. Giżycko taip pat žinomas dėl savo vasaros festivalių, įskaitant žinomus muzikos ir kultūros renginius.

Węgorzewo – rami atostogų vieta

Węgorzewo, esantis šiaurės rytų Mazurijoje, prie Mamrų ežero, yra žinomas dėl savo ramybės ir nuostabių gamtos vaizdų. Tai puiki vieta tiems, kurie nori pabėgti nuo miesto šurmulio ir mėgautis žvejyba, baidarėmis ar tiesiog vaikščioti gamtos takais. Poilsio bazės ir viešbučiai čia siūlo įvairias pramogas šeimoms ir poroms, taip pat organizuoja ekskursijas po aplinkinius ežerus.

Augustów – poilsis prie Augustów ežerų grandinės

Augustów, esantis šiaurės rytuose, šalia Baltarusijos sienos, yra puiki vieta mėgstantiems aktyvų poilsį. Augustów ežerų grandinė siūlo puikias sąlygas irkyti kanojomis, buriuoti ar mėgautis vandens slidėmis. Augustów mieste taip pat galima aplankyti senąjį kanalą, kuris yra technikos paminklas, ir išmėginti įvairias vandens pramogas.

Šios vietos Lenkijoje prie ežerų yra idealios atostogų kryptys tiek aktyvaus poilsio mėgėjams, tiek tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir mėgautis gamta. Kiekviena iš šių vietų siūlo unikalius patyrimus ir puikias pramogas visai šeimai ar draugų kompanijai.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!