Suvalkai (lenk. Suwałki) – miestas šiaurės rytų Lenkijoje, garsėjantis savo turtinga istorija, gamtos grožiu ir žinoma, įvairiapusišku prekybos centru. Miestas siūlo platų prekybos vietų asortimentą – nuo mažų, lokalių parduotuvių iki didelių prekybos centrų. Šiame straipsnyje pateikiame keletą rekomenduojamų parduotuvių Suvalkuose, kurias verta aplankyti.

Plaza prekybos centras (Centrum Handlowe Plaza)

Plaza prekybos centras yra vienas iš didžiausių Suvalkuose. Čia lankytojai gali rasti įvairias parduotuves, prekiaujančias drabužiais, avalyne, kosmetika, buitine technika ir kitomis prekėmis. Taip pat čia veikia kino teatras, vaikų žaidimų aikštelės ir keletas maitinimo įstaigų, siūlančių skirtingų tautų virtuvės patiekalus.

Biedronka (Biedronka)

Biedronka yra populiari Lenkijoje veikianti maisto prekių parduotuvių tinklo parduotuvė, kurią galima rasti ir Suvalkuose. Čia pirkėjai gali įsigyti įvairių maisto produktų, buities prekių ir kasdienio naudojimo reikmenų už prieinamą kainą.

Lidl (Lidl)

Lidl parduotuvė Suvalkuose taip pat siūlo platų maisto produktų ir buities prekių asortimentą. Pirkėjai čia vertina kokybiškas prekes už konkurencingą kainą, taip pat reguliariai čia vykstančias akcijas ir specialius pasiūlymus.

Knygų parduotuvė „Empik“ (Empik)

„Empik“ yra populiari knygų ir žiniasklaidos produktų parduotuvė Lenkijoje, turinti filialą ir Suvalkuose. Čia galima įsigyti įvairiausios literatūros, muzikos įrašų, filmų, žurnalų, taip pat biuro reikmenų ir dovanų.

Drogas (Drogeria Rossmann)

„Drogas“, žinomas Lenkijoje kaip „Drogeria Rossmann“, yra vienas iš didžiausių grožio ir sveikatos priežiūros produktų tinklų šalyje. Suvalkų parduotuvėje pirkėjai gali rasti platų kosmetikos, higienos prekių, namų kvapų ir sveikatos priežiūros produktų asortimentą.

Suvalkai siūlo įvairius apsipirkimo galimybes tiek vietos gyventojams, tiek miesto svečiams. Nuo mažų specializuotų parduotuvių iki didelių prekybos centrų – čia kiekvienas ras tai, ko ieško.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!