Skrydžio iš Lietuvos į Turkiją trukmė visų pirma priklauso nuo išvykimo ir atvykimo miestų, taip pat nuo to, ar skrydis yra tiesioginis, ar su persėdimu. Dažniausiai skrendama iš Lietuvos sostinės Vilniaus į Stambulą, vieną iš pagrindinių Turkijos oro uostų.

Tiesioginiai skrydžiai

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus (VNO) į Stambulą (IST) paprastai trunka nuo 2 valandų 45 minučių iki 3 valandų. Tai greičiausias būdas keliauti lėktuvu tarp šių dviejų šalių, kurį siūlo kelios oro linijų bendrovės.

Skrydžiai su persėdimu

Jei skrydis apima persėdimus, bendra kelionės trukmė gali gerokai skirtis, priklausomai nuo persėdimo trukmės ir oro linijų bendrovės pasirinkto maršruto. Skrydžiai su persėdimu gali trukti nuo 5 iki daugiau nei 10 valandų ar net ilgiau.

Kiti aspektai

  • Kiti oro uostai: Jei skrendate iš Kauno (KUN) Lietuvoje arba į kitą Turkijos oro uostą, pavyzdžiui, Ankaros (ESB) arba Antalijos (AYT), skrydžio laikas skirsis.
  • Sezoniniai svyravimai: Skrydžių tvarkaraščiai ir dažnumas gali keistis priklausomai nuo sezono, o kai kuriais maršrutais vasaros turizmo sezono metu skraidoma dažniau.
  • Tą dieną: Visada patikrinkite savo skrydžio būseną kelionės dieną, kad sužinotumėte tiksliausią išvykimo ir atvykimo laiką.

Visada verta užsisakyti skrydžius iš anksto ir apsvarstyti, kaip kelionė iš oro uosto į nakvynės vietą gali paveikti bendrą kelionės laiką. Kokius Turkijos miestus planuojate aplankyti?

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!