Portugalijoje, turinčioje saulės spindulių kupiną pakrantę, yra daugybė kurortų, tinkančių kiekvieno tipo keliautojams. Nesvarbu, ar ieškote prabangaus poilsio, ar šeimos atostogų, ar vietos pasimėgauti banglenčių sportu, Portugalijos kurortai tikrai sužavės ir atgaivins. Leiskimės į kelionę po labiausiai dėmesį traukiančius šalies kurortus, iš kurių kiekvienas žada nepamirštamų įspūdžių.

Algarvė: pakrantės rojus

Pine Cliffs Resort, Albufeira

Įsitaisęs ant nuostabių uolų viršūnės su vaizdu į Atlanto vandenyną, „Pine Cliffs Resort” yra prabangos šventovė. Tai ne tik kurortas – tai atskiras pasaulis, kuriame yra 9 duobučių golfo aikštynas, jaukus SPA centras ir galimybė patekti į nesugadintą Praia da Falésia paplūdimį. Kurorto apgyvendinimo galimybės – nuo kambarių ir apartamentų iki prabangių vilų su privačiais baseinais, tenkinančių visus poreikius ir norus.

Martinhal Sagres Beach Family Resort

Sukurtas šeimoms, „Martinhal Sagres” siūlo harmoningą prabangos ir komforto derinį gamtos grožio apsuptyje. Šiame kurorte, įsikūrusiame gamtos nepaliestame vakarų Algarvės regione, rasite įvairių apgyvendinimo vietų – nuo stilingų kambarių iki erdvių namų. Penki baseinai, vaikų klubai ir įvairios vandens sporto pramogos užtikrina, kad kiekvienas šeimos narys čia praleis nepamirštamas atostogas.

Madeira: Amžinojo pavasario sala

Belmond Reid’s Palace, Funšalis

Istorija alsuojantys ir ant Funšalio uolų iškilę „Belmond Reid’s Palace” yra elegancijos ir rafinuotumo simbolis. Šis legendinis viešbutis svečius pasitinka jau daugiau nei šimtmetį, siūlydamas laikui nepavaldžią prabangą, vešlius sodus, pasaulinio lygio SPA centrą ir išskirtinius restoranus. Iš čia atsiveriantys Atlanto vandenyno ir subtropinių sodų vaizdai tiesiog gniaužia kvapą, todėl šis viešbutis yra puiki vieta pabėgti ieškantiems ramybės ir malonumų.

Azorų salos: nepaliestas grožis

Viešbutis „Terra Nostra Garden, São Miguel”

Azorų salų širdyje, Furnaso slėnyje, įsikūręs viešbutis „Terra Nostra Garden Hotel” – tai vartai į rojų. Apsuptas vieno gražiausių botanikos sodų Europoje, šis viešbutis su terminių šaltinių baseinu ir sveikatingumui skirtu dėmesiu siūlo nepakartojamą patirtį. Viešbutyje „Terra Nostra Garden” svečiai gali pasinerti į gamtos ramybę ir patirti atgaivinančią ir įkvepiančią patirtį.

Lisabonos pakrantė: miestas ir paplūdimys

Cascais Miragem Health & Spa

Vos už kelių žingsnių nuo Lisabonos esantis Cascais Miragem Health & Spa siūlo puikų miesto rafinuotumo ir poilsio pajūryje derinį. Šis viešbutis su vaizdu į Atlanto vandenyną – tai ramybės oazė, kurioje yra nuostabus begalybės baseinas, išsamus sveikatingumo centras ir lengvai pasiekiamas žavingas Kaskaiso miestelis. Tai ideali vieta tiems, kurie nori derinti kultūrinę pažintį ir poilsį paplūdimyje.

Douro slėnis: Vyno šalies palaima.

Six Senses Douro Valley

Douro slėnio vynuogynų terasų apsuptyje įsikūręs viešbutis „Six Senses Douro Valley” yra rojus vyno mėgėjams ir sveikatingumo entuziastams. Šis XIX a. dvaras nuostabiai pertvarkytas į prabangų viešbutį, siūlantį vyno degustacijas, ekskursijas upe ir įspūdingą SPA centrą, kuriame naudojamos vynuogių antioksidacinės savybės. Tai vieta, kur susilieja gamtos grožis, vyno turtingumas ir atsipalaidavimo menas.

Galutinės mintys

Portugalijos kurortai tokie pat įvairūs kaip ir šalies kraštovaizdis, juose kiekvienas ras ką nors sau. Nuo žaliuojančios Madeiros ir Azorų salų iki istorinio Algarvės žavesio ir kultūrinio Lisabonos turtingumo – kiekvienoje vietovėje galima atsipalaiduoti ir pažinti unikalią aplinką. Nesvarbu, ar jus traukia pakrantės žavesys, kaimo ramybė, ar miesto gyvenimo pulsavimas, Portugalijos kurortai kviečia pasimėgauti šios užburiančios šalies grožiu ir šiluma.

Jogailė Petkutė

Autorius

Jogailė Petkutė

Dievinu keliones!